Образотворче мистецтво 7-Б (22 травня)
Домашнє завдання:
Ознайомлення з музеями Доброго дня, любі друзі! У Давній Греції є храми, гаї, присвячені дев’яти Музам - супутницям бога Аполлона, покровителькам наук і мистецтв, яких називали мусейонами. Саме від цього слова походить назва музей.
Музеї, де експонуються твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, мають назву художніх. Художні музеї дають змогу побачити твори мистецтва, послухати цікаві лекції, взяти участь в екскурсії. Працівники музеїв досліджують пам’ятки мистецтва та реставрують (відновлюють) їх.
Збирати художні твори почали ще в Давньому Єгипті та Месопотамії (територія сучасного Іраку). Систематичне колекціонування розпочалося у XV ст. Тоді в життя увійшло слово «музей». Потім з’явилися галереї - спеціальні кімнати у замках і палацах, де зберігалися твори художників. Перший державний музей було відкрито в Лондоні (Британський музей). Згодом музеї відкрилися у багатьох містах на різних континентах.
![](https://tvoemisto.tv/media/gallery/full/m/u/muzejionlajn.jpg)
Перегляньте презентацію
Перегляньте відео за посиланням
1) Лувр. https://www.youtube.com/watch?v=88NoqLxi1oU#action=share
2)Welcome. Museo Nacional del Prado https://www.youtube.com/watch?v=TmFPV8qlZfg
На все добре! Хай щастить!Редагувати Видалити
Образотворче мистецтво 7-Б (15 травня)
Домашнє завдання:
Узагальнення знань із теми: “Новітні мистецькі явища. Дизайн.”
Добрий день, друзі! Сьогодні ми перевіримо ваші знання з теми: “Новітні мистецькі явища. Дизайн”.
Посилання: https://vseosvita.ua/test/start/yyz246
Час: 20 хв.
Бажаю успіху!
![](https://st4.depositphotos.com/12536728/37902/i/1600/depositphotos_379023632-stock-photo-image-of-male-creative-graphic.jpg)
Редагувати Видалити
Узагальнення знань із теми: “Новітні мистецькі явища. Дизайн.”
Добрий день, друзі! Сьогодні ми перевіримо ваші знання з теми: “Новітні мистецькі явища. Дизайн”.
Посилання: https://vseosvita.ua/test/start/yyz246
Час: 20 хв.
Бажаю успіху!
Образотворче мистецтво 7-Б (08 травня)
Домашнє завдання: 1 варіант. Виконання ескізу головної нагороди фестивалю (кубки, статуетки). За бажанням - макет кубка засобом ліплення.
2 варіант. Виконання запрошення на фестиваль.3 варіант. Виконання емблеми фестивалю.
Країна фестивалів
Середа, 8 травня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/tzd-xrba-nvt Доброго дня! На сьогодні глибоких та всебічних аналітичних досліджень про фестивальний рух в Україні, на жаль, немає, та й актуальної статистики бракує. Згідно неофіційних даних, в Україні діють понад 1000 фестивалів, пов’язаних з мистецтвом і культурою, яка ж загальна кількість усіх фестивалів, невідомо. Так само невідомо, яка пропорція фестивалів, що ініційовані й підтримуються владою на різних рівнях, які незалежні, які мають комерційне спрямування. Фестиваль (франц. festival – свято, від латів.(латинський) festivus – веселий, святковий), масове свято, що включає показ досягнень в області музики, театру, кіно, естради. Відомі вам фестивалі «Таврійські ігри», «Червона рута», «Мюзикл-фест», фольклорні фестивалі, етнофестивалі майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
Етнографічний фестиваль гончарства Україна здавна вважається однією з найбільших гончарних держав світу. Національний фестиваль гончарства на Полтавщині – це своєрідний спосіб не лише збереження національної ідентичності українців, а й творчого розвитку і популяризації національних мистецьких традицій. Тут минуле тісно переплітається з теперішнім, і поряд з класичними майстер-класами гончарного мистецтва на гостей чекає фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтингу, що являє собою мистецтво розпису тіла глиною. Історичний фестиваль “Porta Temporis” “Ворота Часу” – саме так перекладається з латини назва молодого фестивалю, що проходить на території справжньої історичної перлини нашої країни – Кам’янця-Подільського. Не дивлячись на те, що проводився фестиваль всього двічі, він вже має статус міжнародного.
Історичний фестиваль “Середньовічний Хотин”
Наймасштабніший в Україні історичний фестиваль “Середньовічний Хотин” об’єднував любителів історичної реконструкції з України, Росії, Білорусії, Молдови і Татарстану. За звання кращого у різних номінаціях змагалися понад 300 учасників. Серцем фестивлю є лицарські бої, які проходять під відкритим небом на спеціально підготовленому ристалищі. А надзвичайної видовищності фестивалю додає джостінг (коли два вершники зближаються в галопі і завдають ударів списами по щитам один одного).
ГОГОЛЬFEST
Щорічний мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, більшість подій якого відбувалися в Києві. Програма фестивалю складається з п'яти напрямків: театр, музика, кіно, література та візуальне мистецтво.Мета проєкту — згуртувати міста в Україні та Україну зі світом. Це – створення на карті України нових міжнародних мультидисциплінарних фестивалів у містах, які стануть новими культурними центрами країни.
Країна фестивалів
Середа, 8 травня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/tzd-xrba-nvt
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpHm0f6EhJYwlp-acNwcg-S1y0rxtAtCR2UYCnXHkjXqbCgz48NuTSEx1bv1o8uCDpLIFJCG5IkknwXS60VYUChYnQxGdYmnHQ4nOK3I5LG-WNltsAtMMvsA-z6QizkJmCgXdkTQefmyo/s320/558899.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3LyJK-cQWQhsxJmY_IZsxM1NNnFPf-Oa8PSGJBPk93YEugSr1AhL8hiG9rtSrV2oQf0YR0suhlCBzuAAIs3sBABXQKTjz4b61vAd-7nii0rj-Y4OQNiBdyYv5CF2aiwHZhNrZdyuIN8Q/s320/44439.jpg)
ATLAS WEEKEND
Atlas Weekend можна назвати найгучнішим фестивалем популярної музики в Україні.![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRtbjtQFmMyEgfBUbbojT2Ubz_-ro3VUUQbzhHQBWK0R_GM32XFoMgOYJpQC8Pr5PrWxJASnE6RnE4es3wqZXLYnLCcs7S3LVMUL8CezengGjDzaWM1xymTAAn_Ku0Tzwb5P2xzBGm0rY/s640/45879.jpg)
НАГОРОДИ ФЕСТИВАЛІВ Нагороди Виготовлення нагород бере свій початок ще від древніх римлян. У наш час вони багато в чому вдосконалилися і тепер поняття « нагорода» - це який –небудь предмет, який видається в честь перемоги, заохочення чи досягнення. Застосовують призи, кубки,статуетки. Скульптор починає роботу з виготовлення ескізу, невеликого за розміром твору, у якому передає свій задум. Ескіз виконується з глини, пластиліну, іноді з воску. Знайшовши загальну композицію, автор відтворює ескіз більшого розміру з м'якого матеріалу.
Виготовлення кубків
Кубки складаються з декількох, так би мовити стандартних елементів - це, найголовніший елемент - чаша, не менш важливий - ніжка та, звичайно ж, постамент. Чаші у кубках відрізняються своєю рельєфністю й візерунками, а також своїм діаметром, іноді на чаші присутні крила. Ніжки відрізняються своїми формами і вигинами, іноді в ніжці можуть бути присутніми додаткові елементи. Крім цього ніжка має різну висоту. Так, кубок одного виду має, як правило, ніжки трьох різних розмірів, які відповідають по своїй висоті займаному місцю переможця. Кубки відрізняються, за формою, за матеріалами (пластмаса, дерево, камінь, скло). При бажанні, дозволено здійснити і з таких дорогих металів як мідь, срібло і навіть золото. В окремих випадках у комплектації кубків може використовуватися кришка, яка розташовується на чаші. У виготовленні кубків використовуються різні матеріали, як недорогі, так і дорогі. ПРАКТИЧНА РОБОТА (на вибір)1 варіант. Виконання ескізу головної нагороди фестивалю фестивалю (кубки, статуетки). За бажанням - макет кубка засобом ліплення.2 варіант. Виконання запрошення на фестиваль.3 варіант. Виконання емблеми фестивалю. ЗАПРОШЕННЯ НА ФЕСТИВАЛЬ ЕМБЛЕМА ФЕСТИВАЛЮРедагувати Видалити
Образотворче мистецтво 7-Б (01 травня)
Домашнє завдання: Завершити практину роботу.
Зендудлінг - техніка малювання, яка розвива фантазію та художню творчість.
![](https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQFTmjBsURABjG23HopHrGYRVKpqtws-gb2wc9v0FI6nHeKpvOEg15x806qkyeDBNseTDk&usqp=CAU)
Середа, 1 травня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/ihg-sprg-kds
Добрий день, мої юні друзі! Відомий італійський художник та вчений Леонардо да Вінчі, задля того щоб його розум працював над виробленням креативних ідей, користувався таким підходом: ставив перед собою задачу і приступав до вправи — заплющував очі, розслаблявся та розмальовував аркуш паперу довільними лініями та іншими елементами. Потім відкривав очі, відшукував у намальованому образи, предмети та явища. Саме так і зародились багато ідей його винаходів. Сьогодні цей процес застосовується в терапевтичних цілях, врівноважує внутрішній стан, а також для задоволення.
Що вам відомо про такі техніки малювання як дудлінг та зентангл?
Дудлінг – це малювання за допомогою простих елементів (кружечків, закорючек, ромбів, крапочок, паличок та ін.). У цьому і полягає легкість. Проте з цих простих елементів можуть складатися складні композиції, що вражають уяву.
Зентангл - це абстрактний художній мініатюрний твір, яке створюється з візерунків, що не мають смислового навантаження, на аркуші паперу для малювання.
Та якщо об’єднати ці техніки ми отримаємо зендудлинг. Уявіть собі, що ця техніка допомагала видатним вченим, художникам та письменникам покращувати розумову діяльність та стимулювати творчий процес.
Перегляньте : https://www.youtube.com/watch?v=KfU-rJ5yWYE
![](https://flomaster.club/uploads/posts/2022-12/1672299475_flomaster-club-p-risunok-sostoyashchii-iz-uzorov-risunki-pi-2.jpg)
![](https://i2.wp.com/ihappymama.ru/wp-content/uploads/2015/04/dudling-9.jpg)
Практична робота.
1. Намалюйте тварину, пташку... та розмалюйте, користуючись технікою зендудлінг.
2. Обведіть свою долоньку на аркуші паперу та розмалюйте, користуючись технікою зендудлінг.
![](https://flomaster.top/uploads/posts/2021-11/thumbs/1637908077_4-flomaster-club-p-zendudling-tekhnika-risovaniya-dlya-detei-4.jpg)
![](https://dytpsyholog.files.wordpress.com/2015/04/d0b7d0b5d0bdd182d0b0d0bdd0b3d0bb-3.jpg?w=600&h=935)
![](https://flomaster.club/uploads/posts/2022-01/1641898502_28-flomaster-club-p-risunok-v-stile-dudling-dlya-detei-krasivi-30.jpg)
Редагувати Видалити
Зендудлінг - техніка малювання, яка розвива фантазію та художню творчість.
Середа, 1 травня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/ihg-sprg-kds
Добрий день, мої юні друзі! Відомий італійський художник та вчений Леонардо да Вінчі, задля того щоб його розум працював над виробленням креативних ідей, користувався таким підходом: ставив перед собою задачу і приступав до вправи — заплющував очі, розслаблявся та розмальовував аркуш паперу довільними лініями та іншими елементами. Потім відкривав очі, відшукував у намальованому образи, предмети та явища. Саме так і зародились багато ідей його винаходів. Сьогодні цей процес застосовується в терапевтичних цілях, врівноважує внутрішній стан, а також для задоволення.
Що вам відомо про такі техніки малювання як дудлінг та зентангл?
Дудлінг – це малювання за допомогою простих елементів (кружечків, закорючек, ромбів, крапочок, паличок та ін.). У цьому і полягає легкість. Проте з цих простих елементів можуть складатися складні композиції, що вражають уяву.
Зентангл - це абстрактний художній мініатюрний твір, яке створюється з візерунків, що не мають смислового навантаження, на аркуші паперу для малювання.
Та якщо об’єднати ці техніки ми отримаємо зендудлинг. Уявіть собі, що ця техніка допомагала видатним вченим, художникам та письменникам покращувати розумову діяльність та стимулювати творчий процес.
Перегляньте : https://www.youtube.com/watch?v=KfU-rJ5yWYE
Практична робота.
1. Намалюйте тварину, пташку... та розмалюйте, користуючись технікою зендудлінг.
2. Обведіть свою долоньку на аркуші паперу та розмалюйте, користуючись технікою зендудлінг.
Образотворче мистецтво 7-Б (17 квітня)
Домашнє завдання:
Дитячі образи в дзеркалі традицій і новаторства.
Середа, 17 квітня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/wak-hmph-toj
Вітаю, любі друзі! Мабуть, ви усвідомили існування тем, втілених у звуках, формах, кольорах, які належать до так званих вічних тем мистецтва. З-поміж них — неперевершена за чарівністю природа, краса предметного довкілля і найголовніше — сповнений думками й почуттями світ людини, який до кінця не збагнути навіть у «фантазії безмежних польотах...». До таких тем, які завжди збуджували творчу уяву митців минулого і сучасності, належить світ дитинства, оспіваний у численних піснях, втілений у багатьох візуальних образах.
![](https://naurok-test2.nyc3.cdn.digitaloceanspaces.com/uploads/test/17755/503333/451093_1590051291.jpg)
![](https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwYAEJYYknkkKLA9GKZbiIUOQgzQEe0HSicw&usqp=CAU)
![](https://naurok-test2.nyc3.cdn.digitaloceanspaces.com/uploads/test/17755/503333/786425_1590050691.jpg)
У будь-яку епоху діти, підлітки, юнаки були бажаними образами для живописців, графіків, скульпторів.
Запам’ятайте матеріал презентації
Випишіть авторів і назви картин з презентації.
Практична робота.
Спробуйте скопіювати одну з робіт українських художників. Можете скористатися презентацією.
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/126329/292072/319534_images/17.jpg)
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/126329/292072/319534_images/18.jpg)
Редагувати Видалити
Дитячі образи в дзеркалі традицій і новаторства.
Середа, 17 квітня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/wak-hmph-toj
Вітаю, любі друзі! Мабуть, ви усвідомили існування тем, втілених у звуках, формах, кольорах, які належать до так званих вічних тем мистецтва. З-поміж них — неперевершена за чарівністю природа, краса предметного довкілля і найголовніше — сповнений думками й почуттями світ людини, який до кінця не збагнути навіть у «фантазії безмежних польотах...». До таких тем, які завжди збуджували творчу уяву митців минулого і сучасності, належить світ дитинства, оспіваний у численних піснях, втілений у багатьох візуальних образах.
У будь-яку епоху діти, підлітки, юнаки були бажаними образами для живописців, графіків, скульпторів.
Запам’ятайте матеріал презентації
Випишіть авторів і назви картин з презентації.
Практична робота.
Спробуйте скопіювати одну з робіт українських художників. Можете скористатися презентацією.
Образотворче мистецтво 7-Б (10 квітня)
Домашнє завдання: ВИКОНАТИ ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ
Новаторські художні явища. Арт - практики.
Середа, 10 квітня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/doi-ggzc-wm
Вітаю, друзі! Мистецтво, з яким ми будемо знайомитись сьогодні, представлено як творчістю митців, що намагалися відобразити темпоритм епохи та свій внутрішній світ на зламі ХІХ та ХХ століття.
Сучасне мистецтво виникло завдяки бажанню глядача та митця взаємодіяти. Класичне сприйняття твору лише як об`єкту для спостереження сьогодні продовжує посідати традиційне місце у мистецтві, але еволюція творчих процесів призвела до того, що з`явилися так звані арт-практики (мистецькі явища) та довели потужність впливу, яке мистецтво чинить на публіку.
Сучасне мистецтво не може залишати нас байдужими, хоча б тому, що ми є свідками виникнення його нових форм. Давайте спробуємо умовно систематизувати новітні мистецькі явища, щоб розібратися в них.
Запам’ятайте матеріал презентації.
Практична робота.
Спробуйте відтворити одну із робіт митців. (на вибір)
1. Створити композицію у стилі орфізм («Ритм» Соні Делоне)
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/1251642/262040/283564_html/images/262040%2015.jpeg)
2. Створити композицію у стилі «оптична ілюзія»(«Sonora Do» Віктора Візареллі)
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/1251642/262040/283564_html/images/262040%2016.jpeg)
3. Створити композицію «руки-тварини» (Гвідо Даніеле).
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/1251642/262040/283564_html/images/262040%2017.jpeg)
4. Створити мурал ( «Дівчинка в соняшниках»).
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/1251642/262040/283564_html/images/262040%2018.jpeg)
5. Створення графіті («Дівчинка з червоною кулею» Бенксі)
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/1251642/262040/283564_html/images/262040%2019.jpeg)
Що додатково подивитися?
Сайт музею "PinchukArtCentre" https://new.pinchukartcentre.org має дуже багато матеріалів про сучасних українських та світових художників, які можуть вас зацікавити.
Редагувати Видалити
Новаторські художні явища. Арт - практики.
Середа, 10 квітня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/doi-ggzc-wm
Вітаю, друзі! Мистецтво, з яким ми будемо знайомитись сьогодні, представлено як творчістю митців, що намагалися відобразити темпоритм епохи та свій внутрішній світ на зламі ХІХ та ХХ століття.
Сучасне мистецтво виникло завдяки бажанню глядача та митця взаємодіяти. Класичне сприйняття твору лише як об`єкту для спостереження сьогодні продовжує посідати традиційне місце у мистецтві, але еволюція творчих процесів призвела до того, що з`явилися так звані арт-практики (мистецькі явища) та довели потужність впливу, яке мистецтво чинить на публіку.
Сучасне мистецтво не може залишати нас байдужими, хоча б тому, що ми є свідками виникнення його нових форм. Давайте спробуємо умовно систематизувати новітні мистецькі явища, щоб розібратися в них.
Запам’ятайте матеріал презентації.
Практична робота.
Спробуйте відтворити одну із робіт митців. (на вибір)
1. Створити композицію у стилі орфізм («Ритм» Соні Делоне)
2. Створити композицію у стилі «оптична ілюзія»(«Sonora Do» Віктора Візареллі)
3. Створити композицію «руки-тварини» (Гвідо Даніеле).
4. Створити мурал ( «Дівчинка в соняшниках»).
5. Створення графіті («Дівчинка з червоною кулею» Бенксі)
Що додатково подивитися?
Сайт музею "PinchukArtCentre" https://new.pinchukartcentre.org має дуже багато матеріалів про сучасних українських та світових художників, які можуть вас зацікавити.
Образотворче мистецтво 7-Б (03 квітня)
Домашнє завдання: Завершити практичну роботу
Графіті — мистецтво вулиць.
Середа, 3 квітня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/qme-uivs-ray
Вітаю, любі діти! Світ, в якому ми живемо, постійно змінюється. Змінюються смаки, уподобання людей, норми суспільної моралі. Зміни торкнулися і ,, Карного кодексу України”, в якому з’явилися стаття № 296 ,,Хуліганство”, яка відтепер визнає хуліганством і вандалізм , тобто дії, що порушують норми суспільної моралі та естетики. Подібні дії караються штрафом або арештом.
За часів Київської Русі подібні діяння каралися набагато суворіше. Тим, хто намагався ,,прикрасити” власним розписом вже збудовані споруди - рубали правицю. Проте на стінах Софії Київської і сьогодні можна зустріти надписи, які вишкрябані понад 500 років тому. Єдині, хто можуть бути вдячними невідомим авторам подібних ,,пам’яток” є археологи. Саме вони назвали подібні творіння – графіті (від лат. ,,grafo”- писати).
Пропоную переглянути мультфільм про графіті: https://www.youtube.com/watch?v=9gXrttkBvvQ Подумайте, чи можете ви дати відповіді на питання:- Чи знайоме мені слово «графіті»? Як ви розумієте його значення?- Чи бачили ви подібні прояви? Де? Як, на вашу думку, вони виглядають?- Чому, на ваш погляд, вони з’являються?- Ким вони створені?- Ваше ставлення до подібних надписів?Ознайомтесь з історію виникнення графіті, стилями та напрямками цього жанру: https://www.youtube.com/watch?v=_cpvfwSjFacПрактична робота Створіть ескіз напису власного імені у стилі мистецтва графіті, за допомогою літер передаючи власний характер, уподобання, суть власного «Я».Відеоурок : Порядок виконання роботи:- вибрати форму, в яку буде вписана композиція (учням пропонуються лінійні зображення різних форм)- обрати певний стиль виконання шрифтової композиції;- визначитися, яким чином заповнити вибрану форму даним типом шрифта;- проробити основні деталі і елементи композиції;- підібрати кольори, що відповідають творчому задуму і виконати композицію в кольорі.Редагувати Видалити
Графіті — мистецтво вулиць.
Середа, 3 квітня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/qme-uivs-ray
За часів Київської Русі подібні діяння каралися набагато суворіше. Тим, хто намагався ,,прикрасити” власним розписом вже збудовані споруди - рубали правицю. Проте на стінах Софії Київської і сьогодні можна зустріти надписи, які вишкрябані понад 500 років тому. Єдині, хто можуть бути вдячними невідомим авторам подібних ,,пам’яток” є археологи. Саме вони назвали подібні творіння – графіті (від лат. ,,grafo”- писати).
Образотворче мистецтво 7-Б (27 березня)
Домашнє завдання:
Тематичне опитування з теми "Новітні мистецькі явища. Дизайн."
Різнорівневе тестування.
Середа, 27 березня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/jps-zmqv-fgz
Посилання : https://vseosvita.ua/test/start/tkg059
Час : 20 хв.
Хай щастить!
![](https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ37-xOEtW3LIC4jpOcbE_CWm3VtRszxc8VYFeYMeyFcw&s)
Редагувати Видалити
Тематичне опитування з теми "Новітні мистецькі явища. Дизайн."
Різнорівневе тестування.
Середа, 27 березня · 10:00 – 10:45
Часовий пояс: Europe/Kiev
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/jps-zmqv-fgz
Посилання : https://vseosvita.ua/test/start/tkg059
Час : 20 хв.
Хай щастить!
Комментариев нет:
Отправить комментарий