Біологія 7-Б (16 травня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/knv-ccmc-yuz
ЗООЛОГІЧНА ВІКТОРИНА.
Мета: розширити та узагальнювати знання про будову та особливості життєдіяльності тварин різних таксономічних категорій; розвивати аналітичні здібності та логічне мислення ; створити ситуацію успіху із різними рівнями навчальних досягнень; формувати інтерес до вивчення біології.
ХІД ВІКТОРИНИ.
І. Зоологічний калейдоскоп.
Редагувати Видалити
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/knv-ccmc-yuz
ЗООЛОГІЧНА ВІКТОРИНА.
Мета: розширити та узагальнювати знання про будову та особливості життєдіяльності тварин різних таксономічних категорій; розвивати аналітичні здібності та логічне мислення ; створити ситуацію успіху із різними рівнями навчальних досягнень; формувати інтерес до вивчення біології.
ХІД ВІКТОРИНИ.
І. Зоологічний калейдоскоп.
Біологія 7-Б (14 травня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/zyk-wjjo-dtb
ЗАХИСТ ПРОЄКТІВ "ЗАПОВІДНІ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ".
Мета: ознайомитися із заповідними об'єктами України, метою їх створення, про охорону природи в державних заповідниках, із заходами щодо відтворення і збереження природи людьми; розвивати мислення, мовлення; виховувати діяльнісну любов до природи.
ЗАВДАННЯ.
1.Захист проєктів.
Редагувати Видалити
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/zyk-wjjo-dtb
ЗАХИСТ ПРОЄКТІВ "ЗАПОВІДНІ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ".
Мета: ознайомитися із заповідними об'єктами України, метою їх створення, про охорону природи в державних заповідниках, із заходами щодо відтворення і збереження природи людьми; розвивати мислення, мовлення; виховувати діяльнісну любов до природи.
ЗАВДАННЯ.
1.Захист проєктів.
Біологія 7-Б (09 травня)
Домашнє завдання:
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/tfa-jmye-ijy
УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ З ТЕМИ "ОРГАНІЗМИ І СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ".
Мета: узагальнити й закріпити знання про екосистему та чинники середовища, передачу енергії в екосистемі; форми співіснування організмів в угрупованнях.
ЗАВДАННЯ.
1.Виконати тестову роботу.
2. Підготуватися до захисту проєктів "Заповідні території України".
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/tfa-jmye-ijy
УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ З ТЕМИ "ОРГАНІЗМИ І СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ".
Мета: узагальнити й закріпити знання про екосистему та чинники середовища, передачу енергії в екосистемі; форми співіснування організмів в угрупованнях.
ЗАВДАННЯ.
1.Виконати тестову роботу.
2. Підготуватися до захисту проєктів "Заповідні території України".
Біологія 7-Б (07 травня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/rrx-kteb-smm
Тема: ПРИРОДООХОРОННІ ТЕРИТОРІЇ. ЧЕРВОНА КНИГА УКРАЇНИ.
Мета: узагальнити знання про питання охорони природи; розвивати уявлення про Червону книгу України.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати терміни, вивчити їх.
- Прочитати &54.
- Підготувати проєкт на тему "Заповідні території України"(стор.241) один на вибір
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/rrx-kteb-smm
Тема: ПРИРОДООХОРОННІ ТЕРИТОРІЇ. ЧЕРВОНА КНИГА УКРАЇНИ.
Мета: узагальнити знання про питання охорони природи; розвивати уявлення про Червону книгу України.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати терміни, вивчити їх.
- Прочитати &54.
- Підготувати проєкт на тему "Заповідні території України"(стор.241) один на вибір
Біологія 7-Б (02 травня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/vqj-uofz-ghd
Тема: ВПЛИВ ЛЮДИНИ ТА ЇЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЕКОСИСТЕМИ. ЕКОЛОГІЧНА ЕТИКА.
Мета: розширити знання учнів про вплив людини та її діяльності на тварини; охарактеризувати етичне ставлення людини до тварин.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
- Прочитати &53.
- Письмово відповісти на питання (слайд 11).
Редагувати Видалити
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/vqj-uofz-ghd
Тема: ВПЛИВ ЛЮДИНИ ТА ЇЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЕКОСИСТЕМИ. ЕКОЛОГІЧНА ЕТИКА.
Мета: розширити знання учнів про вплив людини та її діяльності на тварини; охарактеризувати етичне ставлення людини до тварин.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
- Прочитати &53.
- Письмово відповісти на питання (слайд 11).
Біологія 7-Б (30 квітня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/pwh-wxfa-adg
Тема: СПІВІСНУВАННЯ ОРГАНІЗМІВ В УГРУПОВАННЯХ.
Мета: поглибити знання про основні форми співіснування організмів в угрупованнях.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати терміни, вивчити їх.
- Прочитати &53.
Редагувати Видалити
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/pwh-wxfa-adg
Тема: СПІВІСНУВАННЯ ОРГАНІЗМІВ В УГРУПОВАННЯХ.
Мета: поглибити знання про основні форми співіснування організмів в угрупованнях.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати терміни, вивчити їх.
- Прочитати &53.
Біологія 7-Б (25 квітня)
Домашнє завдання:
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/ibm-hoqr-uke
Тема: ЛАНЦЮГИ ЖИВЛЕННЯ. КРУГООБІГ РЕЧОВИН І ПОТІК ЕНЕРГІЇ В ЕКОСИСТЕМАХ.
Мета: розглянути трофічні зв'язки організмів у екосистемах; розвивати уявлення про організацію екосистем.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
2. Прочитати &52.
3. Виконати самостійну роботу (слайди 14-15)
Редагувати Видалити
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/ibm-hoqr-uke
Тема: ЛАНЦЮГИ ЖИВЛЕННЯ. КРУГООБІГ РЕЧОВИН І ПОТІК ЕНЕРГІЇ В ЕКОСИСТЕМАХ.
Мета: розглянути трофічні зв'язки організмів у екосистемах; розвивати уявлення про організацію екосистем.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
2. Прочитати &52.
3. Виконати самостійну роботу (слайди 14-15)
Біологія 7-Б (23 квітня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/zrr-shpm-aeq
ТЕМА 4 (6ГОД). ОРГАНІЗМИ І СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ.
Тема: ПОНЯТТЯ ПРО ЕКОСИСТЕМУ ТА ЧИННИКИ СЕРЕДОВИЩА.
Мета: розглянути поняття популяції та екосистеми; вплив екологічних чинників на тварин.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
- Прочитати &51.
- Виконати самостійну роботу (слайд10): приклади тварин різних систематичних груп.
Редагувати Видалити
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/zrr-shpm-aeq
ТЕМА 4 (6ГОД). ОРГАНІЗМИ І СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ.
Тема: ПОНЯТТЯ ПРО ЕКОСИСТЕМУ ТА ЧИННИКИ СЕРЕДОВИЩА.
Мета: розглянути поняття популяції та екосистеми; вплив екологічних чинників на тварин.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
- Прочитати &51.
- Виконати самостійну роботу (слайд10): приклади тварин різних систематичних груп.
Біологія 7-Б (18 квітня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/nqh-tueu-nit
Тема: ЕЛЕМЕНТАРНА РОЗУМОВА ДІЯЛЬНІСТЬ. ЕВОЛЮЦІЯ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН, ЇЇ ПРИСТОСУВАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ.
Мета: розширити знання про поведінку тварин; сформувати знання про пристосувальне значення форм поведінки.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати термін.
2.Опрацювати &50, відповідати на питання.
3. Виконати тестову роботу.
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/nqh-tueu-nit
Тема: ЕЛЕМЕНТАРНА РОЗУМОВА ДІЯЛЬНІСТЬ. ЕВОЛЮЦІЯ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН, ЇЇ ПРИСТОСУВАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ.
Мета: розширити знання про поведінку тварин; сформувати знання про пристосувальне значення форм поведінки.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати термін.
2.Опрацювати &50, відповідати на питання.
3. Виконати тестову роботу.
Редагувати Видалити
Біологія 7-Б (16 квітня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/ebs-vnvh-tao
Тема: ВИКОРИСТАННЯ ТВАРИНАМИ ЗНАРЯДЬ ПРАЦІ.
Мета: сформувати уявлення про елементарну розумову діяльність, та використання знарядь праці тваринами; розвивати критичне мислення.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію. Підготувати міні-презентацію свого домашнього улюбленця на теми: "Як спілкується зі мною мій "домашній друг", "Мій улюбленець такий розумний".
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/ebs-vnvh-tao
Тема: ВИКОРИСТАННЯ ТВАРИНАМИ ЗНАРЯДЬ ПРАЦІ.
Мета: сформувати уявлення про елементарну розумову діяльність, та використання знарядь праці тваринами; розвивати критичне мислення.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію. Підготувати міні-презентацію свого домашнього улюбленця на теми: "Як спілкується зі мною мій "домашній друг", "Мій улюбленець такий розумний".
Біологія 7-Б (11 квітня)
Домашнє завдання:
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/gxj-muei-ond
Тема: ІЄРАРХІЯ У ГРУПІ. КОМУНІКАЦІЯ ТВАРИН.
Мета: сформувати знання про поняття ієрархії у групах тварин, комунікацію тварин та способи обміну інформації між тваринами.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
- Прочитати &49.
- Підготувати відповіді на питання:
1 . «Мова» запахів
Проблема : Мурашки торкаються одна одної вусиками. Для чого вони це роблять?
2. «Мова» звуків
Проблема : Чи чують тварини, у яких ми не бачимо вух?
3. «Мова» жестів.
Проблема: Танець бджіл. Що він означає?
- Виконати тестову роботу.
Редагувати Видалити
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/gxj-muei-ond
Тема: ІЄРАРХІЯ У ГРУПІ. КОМУНІКАЦІЯ ТВАРИН.
Мета: сформувати знання про поняття ієрархії у групах тварин, комунікацію тварин та способи обміну інформації між тваринами.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
- Прочитати &49.
- Підготувати відповіді на питання:
1 . «Мова» запахів
Проблема : Мурашки торкаються одна одної вусиками. Для чого вони це роблять?
2. «Мова» звуків
Проблема : Чи чують тварини, у яких ми не бачимо вух?
3. «Мова» жестів.
Проблема: Танець бджіл. Що він означає?
- Виконати тестову роботу.
Біологія 7-Б (04 квітня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/bij-cyfh-wwm
ПРАКТИЧНА РОБОТА № 7 .
ТЕМА: ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН (ЗА ВІДЕОМАТЕРІАЛОМ).
Мета: навчитися визначати форм поведінки иварин, аналізуючи відеоматеріал.
ЗАВДАННЯ.
1.Переглянути відеоурок, записати тему, мету і виконати хід уроку. за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=c2QpzG9jI94.
2. Повторити &45-47.
Редагувати Видалити
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/bij-cyfh-wwm
ПРАКТИЧНА РОБОТА № 7 .
ТЕМА: ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН (ЗА ВІДЕОМАТЕРІАЛОМ).
Мета: навчитися визначати форм поведінки иварин, аналізуючи відеоматеріал.
ЗАВДАННЯ.
1.Переглянути відеоурок, записати тему, мету і виконати хід уроку. за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=c2QpzG9jI94.
2. Повторити &45-47.
Біологія 7-Б (02 квітня)
Домашнє завдання:
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/jvk-fcrv-ouu
Тема: ФОРМИ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН: ТЕРИТОРІАЛЬНА, СОЦІАЛЬНА.
Мета: розширити знання учнів про поведінку тварин; розглянути особливості територіальної, та соціальної поведінки; сформувати знання про принципи територіальної, та соціальної поведінки.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
2. Прочитати &47-48 (до стор.206), відповідати на питання (усно)
Редагувати Видалити
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/jvk-fcrv-ouu
Тема: ФОРМИ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН: ТЕРИТОРІАЛЬНА, СОЦІАЛЬНА.
Мета: розширити знання учнів про поведінку тварин; розглянути особливості територіальної, та соціальної поведінки; сформувати знання про принципи територіальної, та соціальної поведінки.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати конспект, вивчити.
2. Прочитати &47-48 (до стор.206), відповідати на питання (усно)
Біологія 7-Б (28 березня)
Домашнє завдання:
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/ehb-qwxr-uvi
Тема: ФОРМИ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН: РЕПРОДУКТИВНА (ПОШУК ПАРТНЕРІВ, БАТЬКІВСЬКА ПОВЕДІНКА ТА ТУРБОТА ПРО ПОТОМСТВО.
Мета: розглянути особливості репродуктивної поведінки тварин та їхню роль у житті тварин, розвивати логічне мислення.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати терміни, вивчити.
2. Прочитати &46, відповідати на питання(усно).
Доброго дня, шановні семикласники! Урок асинхронний за посиланням https://meet.google.com/ehb-qwxr-uvi
Тема: ФОРМИ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН: РЕПРОДУКТИВНА (ПОШУК ПАРТНЕРІВ, БАТЬКІВСЬКА ПОВЕДІНКА ТА ТУРБОТА ПРО ПОТОМСТВО.
Мета: розглянути особливості репродуктивної поведінки тварин та їхню роль у житті тварин, розвивати логічне мислення.
ЗАВДАННЯ.
1.Опрацювати презентацію, записати терміни, вивчити.
2. Прочитати &46, відповідати на питання(усно).
Біологія 7-Б (26 березня)
Домашнє завдання:
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/nyt-jsev-bwg
Тема: ФОРМИ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН: ДОСЛІДНИЦЬКА, ХАРЧОВА, ЗАХИСНА, ГІГІЄНІЧНА.
Мета:узагальнити знання про форми поведінки тварин; розвивати вміння використовувати власний досвід спостереження за тваринами.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати форми поведінки, вивчити , наводити приклади.
- Прочитати &45.
- Письмово відповісти на питання " Для допитливих і кмітливих" (стор.199).
Шановні семикласники ! Урок біології в Meet о 14.00 за посиланням https://meet.google.com/nyt-jsev-bwg
Тема: ФОРМИ ПОВЕДІНКИ ТВАРИН: ДОСЛІДНИЦЬКА, ХАРЧОВА, ЗАХИСНА, ГІГІЄНІЧНА.
Мета:узагальнити знання про форми поведінки тварин; розвивати вміння використовувати власний досвід спостереження за тваринами.
ЗАВДАННЯ.
- Опрацювати презентацію, записати форми поведінки, вивчити , наводити приклади.
- Прочитати &45.
- Письмово відповісти на питання " Для допитливих і кмітливих" (стор.199).
Комментариев нет:
Отправить комментарий